Hakkımızda

Saraçlar Giyim Sanayi 2009 Yılında, Mustafa Saraç tarafından İstanbul / Şişli – Osmanbey semtinde “Vesia” markasıyla kurulmuştur.

Hazır giyim konfeksiyon sektöründeki 33 yıllık tecrübesiyle bayanların günlük ve özel günlerde kullanacağı Abiye Elbise kıyafetlerinin Tasarım ve Üretimini yapmaktadır.

Üretiminin %50 sini iç pazara, kalan kısmını Balkanlar, Afrika ülkeleri, Arap ülkeleri ve orta Asya ülkelerine kendi markasıyla Toptan Satış yaparak ihraç etmektedir.

Dünyanın en nadide çiçekleri olan kadınların düğün, nikah, nişan, mezuniyet, özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanabileceği sezonun en yeni, en modern renkleri ile özel tasarım abiye elbise kıyafetlerini en uygun fiyata beğenilerinize sunarak, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için modanın kalbi İstanbul/Osmanbey’de çalışmaktayız.

En özel günlerinizde beğenilerinize sunduğumuz ürün yelpazemiz; büyük beden seçenekleriyle abiye elbiseler, tesettür ve uzun abiye elbiseler, uzun-kısa gece kıyafetleri, mezuniyet elbiseleri, abiye tunik ve abiye ceketlerimizle dar, rahat veya hatları kapatan ikili özel tasarımlarımızla her kesimin rahat kullanacağı, sezonun en yeni kumaş ve aksesuarlarını takip ederek üretim tesislerimizde aşkla çalışmaya devam etmekteyiz.

Değerlerine sadakat ile bağlı, Ticarette “Güven Esastır” , “Müşteri Veli Nimettir” bilinci ile hareket etmektedir.

 

 

Vesia / Saraçlar Giyim San. Ve Dış Tic. LTD. ŞTİ.

Mustafa SARAÇ